Často kladené otázky

Je Vámi prodávaná podlaha opravdu jen z masivu?

Ano. Nabízíme pouze celomasivní dubovou podlahu ve formě prken (pero-drážka ze všech stran, 4V-mikrofazeta) z dubového masivu. Žádná vícevrstvá lepená podlaha!

 

Jsou Vámi nabízené podlahy nějak povrchově upraveny?

Ano. Všechny námi nabízené podlahy jsou povrchově upraveny dvouvrstvou olejovou úpravou.

 

Jakou barvu povrchové úpravy byste mi doporučili?

Na tuto otázku bohužel nedokážeme odpovědět. Záleží pouze na tom, co se kterému zákazníkovi líbí a do jakého interiéru podlahu vybírá.

 

Kolik podlahy mám objednat navíc na "prořez"? 

Zde je to dost individuální, záleží na složitosti podlahové plochy místnosti atd.. Obecně doporučujeme objednat na prořez alespoň 5% navíc. 

 

Píšete, že podlaha má délku např. 300-1200mm, co to znamená? 

Podlaha je dodávána v balících, kdy v každém balíku je alespoň jedno prkno plné délky (zde 1200mm) a dále jsou prkna mixována do dvojiček ( např.: 800+400, 600+600, 900+300 atd.) a ojediněle ve trojičkách (400+400+400, ...). Takovéto balení masivních podlah je standardní a navíc i vhodnější pro celkovou estetiku položené podlahy.

 

U podlahy BEETLE jsem četl, že jsou v ní dírky po hmyzu. Je možné, že mi hmyz doma vyleze a sežere třeba postel? 

:-D To určitě ne. Dubový materiál je pro výrobou vysoušen v sušárnách na dřevo po dobu několikatýdenních cyklů. Při těchto cyklech je v sušárnách po dlouhou dobu držena velmi vysoká teplota. Tím je zaručeno, že jakýkoliv hmyz, který by náhodou dřevo obsahovalo zahyne a materiál je tak naprosto bezpečný pro další výrobu. Není tedy možné, že by Vám doma v podlaze žil nějaký brouček :-D

 

Zpět do obchodu